USŁUGI

SAP CLOUD

SAP HYBRIS

SAP CRM

SAP BI

NSP JPK

Jeżeli zastanawiasz się:

 • Czy w pełni wykorzystujesz oferowane przez system CRM funkcjonalności?
 • Z jakich narzędzi korzystać, żeby Twój biznes działał sprawniej i bardziej efektywnie?
 • Jak szybko i profesjonalnie sprawdzić system przed ostateczną decyzją o wdrożeniu?
 • Jak rozwinąć dotychczas używany system?

Kluczem do sukcesu jest dobrze przygotowane wdrożenie. Od dogłębnej analizy i zrozumienia procesów biznesowych, przez zaprojektowanie przemyślanej architektury systemu po konfigurację i dodatkowe rozszerzenia, niezbędne do przeprowadzenia procesów end-to-end.

Na podstawie doświadczenia zdobytego podczas realizacji projektów w różnych obszarach funkcjonalnych i u różnych klientów, zespół NSP wypracował metodologię, która pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie, zaplanować wdrożenie, a następnie, z sukcesem je przeprowadzić.

MVP + Assessment

 • Analizujemy procesy biznesowe w Twojej organizacji, aby określić wymagany typ rozwiązania i wstępny zakres funkcjonalności
 • Szacujemy czasochłonność i budżet jaki osiągnie projekt, dla systemu na poziomie Minimum Viable Product (MVP)
 • Weryfikujemy czy potrzebujesz systemu typu cloud lub on-premise

Proof of Concept

 • Przeprowadzamy warsztaty, aby dowiedzieć się więcej na temat Twoich potrzeb i wymagań
 • Przygotowujemy system w wersji MVP dla wybranych, kluczowych procesów, które realizuje Twoja firma
 • Wspólnie identyfikujemy i analizujemy potencjalne luki i określamy konieczne rozszerzenia

Realizacja projektu

 

 • Przygotowujemy wspólnie plan wdrożenia
 • Konfigurujemy system i realizujemy rozszerzenia
 • Przeprowadzamy testy, odbiór systemu i start produkcyjny, po którym możesz w pełni korzystać z systemu przy naszym wsparciu

Zamów Assessment + PoC i dowiedz się jak Twoja firma może na tym skorzystać

Usługa Assessment + PoC może zostać zrealizowana dla wszystkich rozwiązań oferowanych przez NSP w obszarach:

SAP Cloud – obejmuje zestaw narzędzi dostępnych w chmurze, które wspomagają realizację procesów sprzedaży i obsługi serwisowej, wykorzystując najnowsze technologie oferuje pełen zakres funkcjonalności tradycyjnych systemów CRM z dostępem online i offline na dowolnym urządzeniu.

SAP CRM – rozwiązanie przeznaczone do zarządzania relacjami z klientami w standardowy sposób, wykorzystywane również jako doskonałe narzędzie do obsługi centrów kontaktu z klientami, zarządzania centrami usług wspólnych, zarządzania promocjami handlowymi oraz jako system przeznaczony dla sektora utilities.

SAP Marketing –zawiera zestaw funkcjonalności marketingowych nowej generacji, pozwalających zbudować całościowy profil klienta, analizować zachowania i preferencje kupujących w różnych kanałach komunikacji, przygotowywać rekomendacje produktowe w czasie rzeczywistym oraz prognozować i skutecznie planować przyszłe działania.

SAP BI – usługa i narzędzi do zaawansowanej analizy danych, pozwala pozyskiwać i gromadzić dane transakcyjne i analityczne, z różnych źródeł, analizować je w czasie rzeczywistym, a następnie zarządzać nimi i udostępniać w formie raportów, podsumowań i pulpitów menedżerskich.

Data Science – rozwiązania pozwalające prowadzić skuteczną selekcję danych, przetwarzać je i analizować oraz wnioskować i przewidywać, wykorzystując osiągnięcia z obszarów machine learning, statystyki, analizy semantycznej tekstu oraz tworzenia rozwiązań do przetwarzania ogromnych wolumenów danych w czasie rzeczywistym.  

SAP CLOUD

SAP HYBRIS

SAP CRM

SAP BI

NSP JPK

Nearshore Services Poland
Al. Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska

Ul. Starokrakowska 133
26-600 Radom, Polska

Telefon
+48 604 279 798

® Nearshore Services Poland